A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!
A magyar futsal-válogatott Montenegró 5-0-s legyőzésével kezdte meg szereplését az Európa-bajnoki selejtezőkön…
(Photo by Rico Brouwer/Soccrates/Getty Images)
A magyar futsal-válogatott az első mérkőzése megnyerése után szerda este Szlovénia vendégeként lép pályára a 2026-os Európa-bajnokság selejtezőjének második fordulójában.
Sergio Mullor szövetségi kapitány együttese, amely múlt csütörtökön 5-0-ra felülmúlta Montenegrót a selejtező első körében, hétfőn utazott el Ljubljanába, ahol szerdán 18 órakor lép pályára az első kalapos szlovén válogatottal szemben. A hazai szövetség (MLSZ) honlapja szerint a két csapat eddig 18-szor találkozott egymással, ebből nyolcszor a magyarok, hatszor pedig a szlovénok jöttek ki győztesen, valamint négyszer döntetlennel végződött a találkozó.
“Ha szeretnénk megvalósítani az álmainkat és kijutni az Eb-re akkor a szlovénok ellen vagy itthon vagy idegenben kell egy bravúrt elérni. Mi úgy készülünk hogy szeretnénk pontot vagy pontokat elhozni tőlük szerdán. Szombattól kifejezetten rájuk készülünk de már korábban is feltérképeztük őket és nyugodtan mondhatom hogy van esélyünk ellenük” – nyilatkozta a Montenegró ellen négy gólt szerző Pál Patrik.
A játékos hozzátette, hogy a szlovénok is erősek fizikálisan, viszont gyorsabbak, mint a montenegróiak voltak, így mindenféleképpen oda kell figyelni a védekezésre. Emellett az ellenfél egyéni kvalitásait is számításba kell venni, valamint a támadásokban is kreatívnak kell maradnia a csapatnak. Pál szerint Ljubljanában várhatóan nem lesz annyi helyzete a magyar csapatnak, mint legutóbb Montenegró ellen volt, így különösen fontos a jó helyzetkihasználás.
A selejtezők decembertől áprilisig tartanak, a magyarok a szlovén, a montenegrói és a norvég együttessel kerültek egy csoportba. A négyesből az első helyezett biztosítja helyét a 2026-ban Lettországban és Litvániában sorra kerülő Eb-n, míg a második helyezett pótselejtezőn harcolhatja ki az Eb-részvételt.
A magyarok március 7-én a norvég válogatottal csapnak majd össze itthon a harmadik fordulóban. Az északiak múlt héten hazai környezetben 2-1-re kikaptak a szlovénoktól, hétfőn viszont vendégként 1-0-ra győztek a montenegróiak ellen.
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!
Átvette az első csapat irányítását…
A baszk együttes tapad a Barcelona, Real Madrid, Atlético Madrid hármasra, míg a Valladolid egyre reménytelenebb helyzetbe kerül…
Nagyon fontos három pontot gyűjtött be a Como…
A csapatkapitányi karszalagot is megkapta…
James Rodríguezék veretlenül vezetik a bajnokságot…
Mikel Artetának is bele kell(ene) törődnie…
“Innen kell felállnunk, amit csak munkával és összetartással tudunk megtenni….”
Különösen a profi szinten ritkán látható…
A Genoát sikerült legyűrnie a milánói alakulatnak…
Ketten is dupláztak a hat gólt hozó meccsen…
Az idénynyitó nagy részében emberhátrányban játszottak…
A vereséget így sem tudta elkerülni a Grazer AK…
Egy kapushibán ment el a győzelem…
A Kanári-szigetekről három ponttal térhetnek haza a katalánok…
Cunha intézte a Wolvesnak a győzelmet