A közös múlt miatt, akár még célba is érhet a Galatasaray-nál…
Az új szerződése 2029 nyaráig érvényes!
De jó híreket is megosztott Pep Guardiola a sérülésekkel kapcsolatban
Valóban nem volt egy szép jelenet….
Főleg a gólpasszait emelte ki
Kiemelte a fiatalabb generáció két jeles képviselőjét…
Több országban nyert bajnoki címet és kupát is…
A Real Madrid mestere igencsak aggódik a játékosai egészségéért…
Jelen állás szerint a szezon végén lejár a szerződése
Az angol labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester City bejelentette, mennyi ideig nem számíthat védőjékre, John Stonesra.
(Photo by James Gill – Danehouse/Getty Images)
A Manchester City védője, John Stones combsérülés miatt 8-10 hétig nem léphet pályára, erősítette meg Pep Guardiola. A 30 éves angol hátvéd a Real Madrid elleni 3-1-es vereség során sérült meg a Bajnokok Ligájában, február 19-én. Bár műtétre nem lesz szüksége, a várakozások szerint áprilisig nem térhet vissza.
„Nem, műtétre nincs szükség. Nyolc-tíz hét alatt felépülhet anélkül is.”
– nyilatkozta a City menedzsere a sérüléssel kapcsolatban.
Stones 8 perc után volt kénytelen elhagyni a pályát a Santiago Bernabéuban. Nathan Aké váltotta, és bár saját lábán hagyta el a játékteret, a vizsgálatok után kiderült, hogy hosszabb kihagyás vár rá. Ez már a második hosszabb sérülése az idényben, hiszen korábban lábfejsérülés miatt is több meccset kihagyott. Összesen csak 20 mérkőzésen tudott pályára lépni minden sorozatot figyelembe véve. A sérülés miatt az angol válogatott márciusi mérkőzéseit is kihagyja, ahol Thomas Tuchel először ül a kispadon, és Albánia, valamint Lettország ellen vezeti majd a csapatot.
Stones sérülése mellett Manuel Akanji is hosszú időre kidőlt. A svájci védő csípősérülés miatt műtétre szorul, és várhatóan szintén 10 hétig nem léphet pályára.
Guardiola azonban megerősítette, hogy Ruben Dias bevethető lesz a Tottenham elleni mérkőzésen. A portugál hátvéd taktikai okok miatt maradt ki a Liverpool elleni 2-0-s vereség során. Pozitív hír az is a City számára, hogy Oscar Bobb hamarosan visszatérhet. A 21 éves norvég támadó még augusztusban szenvedett lábsérülést az edzéseken, és azóta nem lépett pályára. Guardiola szerint az elmúlt időszakban több visszaesése is volt, de most már sokkal jobban érzi magát.
Guardiola azt is elmondta, hogy Erling Haaland szereplése még kérdéses a Tottenham elleni meccsen. A norvég csatár térdsérülést szenvedett a Newcastle elleni győzelem során, és azóta két mérkőzést kihagyott. A City orvosi stábja az utolsó pillanatban dönt majd arról, hogy játszhat-e.
A közös múlt miatt, akár még célba is érhet a Galatasaray-nál…
Az új szerződése 2029 nyaráig érvényes!
De jó híreket is megosztott Pep Guardiola a sérülésekkel kapcsolatban
Valóban nem volt egy szép jelenet….
Főleg a gólpasszait emelte ki
Kiemelte a fiatalabb generáció két jeles képviselőjét…
Több országban nyert bajnoki címet és kupát is…
A Real Madrid mestere igencsak aggódik a játékosai egészségéért…
Jelen állás szerint a szezon végén lejár a szerződése
Újabb edzőváltás a Rossonerinél…
Azonban egy játékos visszatérhet a pályára…
Ismerős szám a Real Madrid drukkerek számára…
Sérülése miatt az előző öt meccset kihagyta…
Kettős győzelemmel intézték el Sallói Dánieléket…
A Nyíregyháza jutott tovább a következő körbe…
A szezon egyik legjobb mérkőzésén!
Hiába próbálkoztak, semmi nem ment be a Laziónak
Tovább robog a negatív rekordok felé a Southampton!
Egyedüli alsóbb osztályú csapatként lesz ott az elődöntőben a Bielefeld…
Justin Kluivert szépségdíjas találata nem volt elegendő a vendégek pontszerzéséhez…
Legutóbbi 4 bajnokijából a harmadikat nyerte meg Oliver Glasner csapata!
A Bournemouth támadója Kerkez Milos passzát követően szerzett csodaszép találatot…