La Liga: A Sporting Gijón kiszenvedte az egy pontot – eredmények, tabella

A hazaiak remek hajrával végül otthon tudtak tartani egy pontot. Ennek előzetesen nem örültek volna, de a mérkőzés tudatában azt hiszem megelégedhetnek az egy kvótával.

SPANYOLORSZÁG
PRIMERA DIVISION
8. FORDULÓ

Sporting Gijón – Granada 3-3 (1-2)
G: Espinosa (8′), Cases (88′), Guerrero (90+6′) ill. Piti (21′), Success (41′)

A Sporting Gijón óriási küzdelem árán tartotta otthon az egy pontot, amit eleinte nem írtak volna alá, de végül örülhetnek neki. A Granada fontos két pontot hullajtott el. A hazaiak már a mérkőzés elején megszerezték a vezetést egy szöglet variáció után, amit Espinosa fejezett be fejjel, 1-0! A Granada viszont nem adta fel és már az első félidőben megfordították a találkozót, előbb Piti a 21. percben egyenlített, 1-1! Majd 20 minutummal később Success már a vezetést is megszerezte, 1-2! A találkozó 73. percében már kettőre is nőtt a vendégek előnye El Arabi kapáslövése révén, 1-3! Ezután két butaságot követett el a Granada, két játékosa is kipontozódott, ennek köszönhetően egyenlíteni tudtak a hazaiak. Második találatukat a 88. percben szerezték meg, Halilovic passzát értékesítette Cases, 2-3! Majd a hosszabbítás lejárta után jön az egyenlítő találat, egy beadás után Guerrero elé pattan a labda, ő pedig habozás nélkül a léc alá vágja, 3-3!