A MU kiütötte a Fulhamet az FA-kupából

Nem kegyelmezett a Manchester United a gyengécske Fulhamnek, a londoni csapatnak esélye sem volt a továbbjutásra az Old Traffordon.

Giggs korai tizenegyese megadta a találkozó alaphangját, a hazaiak végig a kezükben tartották a mérkőzést és már az első félidőben is bebiztosíthatták volna a továbbjutást. Futószalagon érkeztek a United gólhelyzetek, a 20. percben Rooney lövését óriási bravúrral mentette kapufára Mark Schwartzer. A második játékrészben kiszolgálták közönségük a Vörös Ördögök, egy villámgyors akció végén Rooney lefordult a védőjéről és elemi erővel a kapuba bombázott. Hernandes duplája már csak a hab volt a tortán, ugyan Hughes révén szépítettek a vendégek, összeségében a United továbbjutása egy percig sem forgott veszélyben.

Manchester United-Fulham 4-1 (Giggs 2., Rooney 50., Hernandes 52.,66. ill Hughes 77.)

szólj hozzá: Manchester United vs Fulham 4:1 MATCH HIGHLIG