Priskin megsérült

Priskin Tamás a magyar – horvát barátságos mérkőzés első félidejében volt pályán, s gyengébb teljesítménye mellett még meg is sérült a csatár.

Priskin nem játszott jól a meccsen, igaz, mikor a pályán volt az egész válogatottra is ez volt igaz. A szünetben a helyére beálló Szalai Ádám se remekelt, pedig akkor már nagyon jól játszott a csapat. Priskin sajnos egy sérülés miatt a következő pár hetet kihagyni lesz kénytelen, erről ő maga számolt be instagramm oldalán:

“A horvátok elleni mérkőzésünk megmutatta, hogy egységben az erő. Nagyon örülök a sikernek, ám egy sérülés beárnyékolja ezt. Sajnos 4-5 hét kihagyás vár rám. Minden erőmmel azon leszek,hogy mihamarabb felépüljek, és ott lehessek az Eb-n

A Slovan Bratislava házi gólkirálya 24 meccsen, 9 gólt szerzett, így a hétvégi Dunaszerdahely elleni mérkőzést is kénytelen lesz kihagyni.