Videó: Újabb Liverpool csoda! – Íme a nagy fordítás góljai

Sokakban egy bizonyos 2005-ös Bajnokok Ligája finálé fejlett csütörtök este! Akkor a Liverpool 3-0-ás vesztett állásból jött vissza és nyerte el a legrangosabb trófeát, mely klubszinten lehetséges. Akkor az AC Milan szurkolói nem hittek a szemüknek, most, 11 esztendővel később pedig a Borussia Dortmund szurkolói élhettek át hasonló csalódást, míg az Anfield közönsége újra átélhetett egy elképesztő katarzist. Jürgen Klopp kiejtette volt csapatát, avagy Kloppant az EL-ben a BVB!

Hazai hidegzuhannyal kezdődött a mérkőzés, a 9. perc közepén már 0-2 állt az eredményjelzőn, a vendég szurkolók pedig tomboltak, katarzisban voltak. A félidő után aztán jött egy reményt keltő hazai szépítő gól, melyre újra válaszolt Reus révén a német klub. A legtöbb csapatból ez végképp kiölte volna az akarat és a remény szikráját, ám ez a Liverpool akkor nem Jürgen Klopp csapata volna. A játékosok hittek egymásban és abban, hogy meg lehet fordítani ezt a mérkőzést, míg a Dortmund gyakorlatilag elhitte azt, hogy megvan a továbbjutás. Rosszul tették…! Jött a második, majd a harmadik hazai gól és karnyújtásnyira került a csoda, a továbbjutás a Liverpool számára. Ami pedig a rendes játékidő ráadásában történt… – nézzék meg a videót, ezek azok a pillanatok, melyekért érdemes labdarúgó mérkőzéseket nézni. Katarzis, adrenalinbomba, hangrobbanás…

Liverpool 4-3 Borussia Dortmund HD All Goals… by football-goals-live