Törökország: egyre mélyebb gödörbe kerül a Besiktas

A 14-szeres török bajnok az utóbbi fordulókban gyengén teljesít, a Besiktas zsinórban négy bajnoki vereség után látogattott a 19. helyen álló Kasimpasa otthonába.

(Photo by Ali Atmaca/Anadolu Agency via Getty Images)

Gyorsan vezetést szerzett a Besiktas, a 12. percben Bozdogan bombája talált utat a kapuba (0-1). A vendégek ezután igyekeztek növelni előnyüket, de a kapu előtt pontatlanok voltak. A 32. percben Batshuayi ugyan betalált, de les miatt nem adták meg a gólját. A második félidőre feljavult a Kasimpasa játéka, több helyzetet is kialakítottak a hazaiak, igaz ezáltal kinyíltak, és a Besiktasnak is volt lehetősége a gólszerzésre. A győztes gólt azonban nem tudták megszerezni a vendégek, sőt a 82. percben Bozok találatával egyenlített a Kasimpasa, így egy pontot otthon tudott tartani a nagymúltú Besiktas ellen (1-1).

Kasimpasa – Besiktas 1-1 (0-1)
Gólszerzők: Bozok (82.), ill. Bozdogan (12.)