Szarvas Alexandra kijelölte a keretet…
Kisorsolták a nyolcaddöntők párosításait…
Mindkét nagyágyú megnyerte a harmadik meccsét is…
Így egy pontra megközelítették az éllovas Napolit!
A szezonban másodszor állították ki…
A hírek szerint nyáron fog csatlakozni a kerethez!
Az ellenfél edzője is igazat adott nekik…
Egy másik brazil csapat orra elől igazolhatják le…
A rutinos labdarúgó kontraktusa az idény végeztével lejár a klubnál…
A VfB Stuttgart támadósorának bal szélén ebben a szezonban már nem az afrikai cselmester kezd, hanem egy német tehetség. A helyzet nyertese a Schalke lehet.
Már a nyáron is vitte volna a VfB Stuttgart guineai válogatottját az FC Schalke 04, a transzfer a szezon után megköttethet. Ibrahima Traoré tavalyi remek formája ellenére nem tudja idén megvetni a lábát Thomas Schneider edző kezdőjében – a német tréner inkább a mindössze 17 esztendős Timo Wernert favorizálja.
A 25 esztendős futballista már a korábbiakban is kijelentette, hogy nem csereembernek látja magát Stuttgartban. Helyzete a jövőben egyre nehezebb lesz, hiszen Werner idén leteszi az érettségit és utána teljes erővel a karrierjére koncetrál, ami Traoré számára azt jelentheti, hogy búcsút mondhat végleg a kezdőcsapatnak.
A ‘Kicker’ úgy tudja, hogy a Schalke nyári érdeklődése még mindig aktuális, a mindössze 61 kilogrammos szélső könnyen lehet, hogy az új szezont már királykék trikóban fogja megkezdeni. Traoré szerződése a nyárig szól, ennek meghosszabbítására egyre kevesebb esély mutatkozik, ugyanis a futballista anyagi követelései túl magasak a VfB számára.
Traoré a Hertha BSC együttesében nevelkedett, majd két éven keresztül az FC Augsburg alkalmazásában állt. 2011 nyara óta tagja a sváboknak, ahol egy gyenge idény után tavaly meghatározó szerepet töltött be. Ősszel két találkozón brillírozott, de az epizodista szerep nem ízlik neki.
Kostyál Balázs
Szarvas Alexandra kijelölte a keretet…
Kisorsolták a nyolcaddöntők párosításait…
Mindkét nagyágyú megnyerte a harmadik meccsét is…
Így egy pontra megközelítették az éllovas Napolit!
A szezonban másodszor állították ki…
A hírek szerint nyáron fog csatlakozni a kerethez!
Az ellenfél edzője is igazat adott nekik…
Egy másik brazil csapat orra elől igazolhatják le…
A rutinos labdarúgó kontraktusa az idény végeztével lejár a klubnál…
Mindössze 7 mérkőzésig tartott a bizalom…
A mutatott hozzáállást kifogásolta…
Ole Gunnar Solskjaer is kapott egy új játékost az átigazolási hajrában…
Több mint húsz éve vezet meccseket az élvonalban…
Az angol válogatott kapusa, Jordan Pickford sem erre számított…
Állítólag a felek mindenben megegyeztek, holnap pedig érkezhet a hivatalos bejelentés!
A legendás Recoba fia egyenlített…
A továbbiakban is komolyan számolnak a játékossal a madridiak…
Újabb brazil játékos kezdheti meg európai karrierjét az ukrán együttesben…
Hornyák Zsolt elárulta, miért tudnak sikeresek lenni az FTC ellen…
Újabb botrány a török bajnokságban…
Egyre “keanosabb” a bajnoki szereplés…
Igen szigorú volt a bíró Fermín Lopezzel szemben…
A pontvesztés ellenére biztosan marad a tabella élén a nápolyi alakulat…