NB I: pontot mentett Gyirmóton az MTK

Igazán egyik csapat sem örülhet a döntetlennek, hiszen a Gyirmót így nem tudott ellépni az üldözőktől, az MTK pedig nem tudott igazán zárkózni.

Az első félidőben inkább a Gyirmót akarata érvényesült a pályán, a hazaiak kisebb lehetőségeket is ki tudtak dolgozni, míg az MTK teljesen veszélytelenül játszott. A 42. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat, Szegi volt eredményes (1-0). A második játékrészben feljebb kapcsolt az MTK, a vendégek több lehetőséget is kidolgoztak, Kovácsréti közel állt az egyenlítéshez, ám Rusák védeni tudott. 20 perccel a vége előtt Medgyes vette célba a rövid alsót, de Mijatovic még le tudott érni. A 86. percben  végül meglett az MTK kitartásának gyümölcse, Kovácsréti tudott egyenlíteni (1-1). A hajrában még Mezei megfordíthatta volna a meccset, de próbálkozása fölé ment, és Szegi kiállítása sem befolyásolta már a meccs végeredményét, így megosztoztak a pontokon a bennmaradásért küzdő csapatok.

Gyirmót – MTK 1-1 (1-0)
Gólszerzők: Szegi (42.), ill. Kovácsréti (86.)
Kiállítva: Szegi (94.), ill.