La Liga: a 89. percben egyenlített a Granada, mégis kettővel nyert a Sevilla – videóval

Három döntetlen és egy vereség után győzött ismét a Sevilla, a Granada értékes pontot bukott a hajrában a 101 perces összecsapáson.

(Photo by Fran Santiago/Getty Images)

A 16. percben a Sevilla játékosai reklamáltak tizenegyest, ám a játékvezető sípja néma maradt. A 23. percben vezetést szerzett a Granada, Machis lőtt a jobb sarokba (0-1). A 32. percben egyenlített a Sevilla, Jesus Navas beadása után Diego Carlos fejelt a kapuba (1-1). A 40. minutumban Ocampos fejelt mellé. A 63. percben Machis került helyzetbe, de Bono bravúrral hárított. A 68. percben Ocampos góljával – melyet a VAR hagyott jóvá – megfordította a meccset a Sevilla (2-1). A 76. percben Rafa Mir is betalált, ám ezúttal nem örülhetett a VAR ítéletének a Sevilla, egy korábbi szabálytalanság miatt nem adták meg a gólt. A 86. percben Uzuni egyenlíthetett volna, ám a korábbi Fradi-játékos a kapufát találta el. A 89. percben már összejött az egalizálás, Victor Diaz fejese talált utat a kapuba (2-2). A 93. percben jött a csattanó, Rakitic fejelte a labdát Rafa Mir elé, aki gólra váltotta a helyzetet (3-2). A 100. percben Papu Gómez is betalált, ezzel pontot tett a meccs végére (4-2).

Sevilla – Granada 4-2 (1-1)
Diego Carlos (32.), Ocampos (68.), Rafa Mir (93.), Papu Gómez (100.), ill. Machis (23.), Victor Diaz (89.)