A dobogó második és harmadik fokán viszont komoly meglepetés történt…
Alapvetően módosulhat a klubok stratégiája…
Látványos sarkazással volt eredményes…
Az esztendő végéig írt alá…
Ferran Torres mesterhármassal jelentkezett…
Szoboszlai Dominik góllal vette ki a részét a sikerből!
A Liverpool továbbjutásra áll a párharcban!
Megszakadt a milánóiak 17 meccses bajnoki veretlensége…
Komolyan meg kell erősítenie az AC Milan csapatát az új holland trénernek, ha sikereket kíván elérni. Ennek két legfontosabb mozzanata Van Persie és Doria megszerzése lehet.
A Milan új vezetőedzője frissen, nagy lendülettel veti bele magát a munkába a San Siróban, sajtóhírek szerint Seedorfnak már meg is van a két legfontosabb átigazolási-célpontja. Bár a Rossoneri gyengélkedésének nem feltétlenül a keret gyengesége az oka, a klub korábbi játékos-legendája nem szeretné a véletlenre bízni a jövőt.
A vezetőség zöld utat adott a Botafogótól „leigazolt” trénernek az átalakításhoz. A milánóiak legnagyobb fogása a Manchester United csatára, Robin Van Persie lehet, aki közismerten nem elégedett Moyes edzésmódszereivel. A 30 éves játékos korábban élesen bírálta edzőjét, mondván, a tréningek keménysége miatt bajlódik sokat sérüléssel ebben a szezonban. Seedorf és ő korábban több évig csapattársak voltak a holland válogatottban, így könnyen meglehet, hogy a MU támadója hajlana a csapatváltásra – az átigazolásra nyáron nagyobb esély van, mint a januári időszakban.
A másik leendő kulcsjátékos Brazíliából érkezhet, méghozzá a Botafogo együttesétől, de szintén csak a következő szezonra. Az AC Milan jó ideje figyeli az egészen egyszerűen „szenzációs védőnek” titulált, 19 éves Dóriát; a Sky Sport Italia szerint Clarence Seedorf egyenesen az első számú célpontnak tekinti a védőt. Ha pedig ő ezt mondja, akkor biztosan nem téved, hiszen ki láthatná jobban a fiatal srác képességeit, mint egykori csapattársa. Apró bökkenő, hogy Dória nemrég írta alá új, 2017-ig szóló szerződését a Botafogóval.
Piller Krisztián
A dobogó második és harmadik fokán viszont komoly meglepetés történt…
Alapvetően módosulhat a klubok stratégiája…
Látványos sarkazással volt eredményes…
Az esztendő végéig írt alá…
Ferran Torres mesterhármassal jelentkezett…
Szoboszlai Dominik góllal vette ki a részét a sikerből!
A Liverpool továbbjutásra áll a párharcban!
Megszakadt a milánóiak 17 meccses bajnoki veretlensége…
Neymar leigazolása után újabb nagy fogást hajtottak végre…
Utoljára hazájában futballozott…
A rendkívül tapasztalt szakember 2004 és 2018 között több angol élvonalbeli együttes élén dolgozott
Sallai Roland azonban sajnos nem szerepelt a csapat keretében…
A DAC-nál szerzett tapasztalatot az elmúlt másfél évben…
Öttagú csoportba került Szélesi Zoltán csapata…
Korábban két évig erősítette a csapatot!
Előreláthatólag 6-8 hónapot kell kihagynia!
Egy év után távozhat a klubtól…
James Rodríguezék egy másik veretlent győztek le…
Korábban már kölcsönben szerepelt a csapatnál…
A Milanhoz távozó támadó utódja lehet idővel…
Nem volt elégedett a döntetlen után…
Ráadásul az utolsó percben győzték le a Leganest