Karim Benzema 4 percen belül rúgott gólt az ellenfél és a saját csapata kapujába is – videó

Nem várt parádét hoz Karim Benzema a szaúdi élvonal 10. fordulójában, ahol a Real Madrid színeiből eligazolt Aranylabdás támadó immár 26 perc alatt két rúgott gólnál jár, azonban az állás ennek ellenére 1-1. A 22. percben egy fejjel tökéletesen értékesített beadást követően a másik oldalon is “megvillant”, amikor egy szögletet követően pattant be róla a labda a saját kapujába. Az Al-Ittihad számára pedig különösen fájó lehet ez a nevetséges hiba, hiszen a csapat a tabella második helyén terpeszkedő Al-Taawon együttese ellen játszik, így egy igazán éles párharc és bajnoki verseny végkimenetele függhet Karim Benzema bakijától…