Track & Race Sportügynökség Kft. - A sportrendezvény partner

VB 2014: Ifj. Knézy Jenő hangja nélkül!

A blikk.hu információi szerint felfüggesztett börtönbüntetést kapott ifj. Knézy Jenő, aki MTVA stábjával utazott volna a brazíliai világbajnokságra, ám ez most meghiúsult.

Kép Forrása: pestiriport.hu

Ifj. Knézy Jenő volt feleségének jogi képviselője dr. Zamecsnik Péter a bulvárlapnak elmondta, hogy a sportriporter korábbi bántalmazási ügye visszakerült első fokra, a bíróság pedig felfüggesztett börtönbüntetést hozott meg ítéletként. Mint ismeretes a feleség még 2008-ban súlyos testi sértés kísérlete és könnyű testi sértés miatt indítottak eljárást férje ellen.

Úgy fest tehát, hogy a frissen kibontott ügy Ifj. Knézy Jenő brazíliai álmába került. A Blikknek Knézy röviden és tömören nyilatkozott – “A hír igaz, nem közvetítek Brazíliából, de ennél többet az ügyről nem mondhatok!”

Szintén visszafogott nyilatkozatot tett az MTVA sajtóosztálya – “Knézy Jenő közvetítőként nem vesz részt a világbajnokságon, kollégánk bírósági ügyét pedig nem kommentálnánk, az a két félre tartozik”

Knézy távollétében Gundel Takács Gábor, Menczer Tamás, Mezei Dániel és P. Fülöp Gábor tudósít az eseményről.

Őszi Ádám