Track & Race Sportügynökség Kft. - A sportrendezvény partner

Kecskemét: Ketten hosszabbítottak, Pölöskey érkezhet

Újra képben van Pölöskey Péter Kecskeméten. A támadó télen adminisztratív okok miatt nem igazolhatott Bekő Balázs együtteséhez. Németh Viktor és Gyagya Attila személyében két alapember hosszabbította meg szerződését a klubbal.

Pölöskey Péter Kecskeméten folytathatja. – haon.hu

Továbbra sem tett le a KTE-Phoenix Mecano Pölöskey Péter megszerzéséről. A DVSC labdarúgója kölcsönben szerepelt az elmúlt szezonban Pécsett, és bár télen leigazolta volna a Kecskemét, nem tehette, hiszen a csatár a szezonban tétmeccsen már szerepelt a DVSC (Szuperkupa-finálé), és a PMFC (bajnokság) színeiben is, harmadik klubban pedig a szabályok értelmében nem játszhatott, így maradt a baranyai klubnál, ahol végül öt góllal és négy gólpasszal zárt. Fülöp Ferenc, Pölöskey menedzsere megerősítette, hogy a lila-fehérek továbbra is élénken érdeklődnek a játékos iránt: „A Kecskemét valóban továbbra is szeretné szerződtetni Pölöskey Pétert, de egyelőre nincs konkrétum az ügyében, folynak az egyeztetések a Debrecennel.”

Ami a jelenlegi keretet illeti: Németh Viktor és Gyagya Attila újabb egy évre szerződést hosszabbított, míg Szécsi Márkot és Vukasin Poleksicet továbbra is szeretné kölcsönvenni a klub Debrecenből. Továbbá tárgyalnak Bebétoval, Henritse Eninfullal, Forró Gyulával, Póti Krisztiánnal és Varga Róberttel a folytatásról. Eliomar Correia, Nagy Patrik és Brahima Touré ugyanakkor távozik.

Gavalovits Sándor